Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Rentti/Tracwest Oy

Y-tunnus 1447405-5

Verkkolaskutustiedot:
OVT-tunnus: TE003714474055
Verkkolaskuoperaattori: 003701011385 (Tieto Oyj)

PALVELUT

MYYNTI JA VUOKRAUS

Honkajoki

Kankaanpääntie 554, 38920 Vatajankoski

Juha Leivo

Juha Leivo

Myynti ja vuokrausKoko suomijuha.leivo@rentti.com

050 379 9992
Markus Lehtimäki

Markus Lehtimäki

Myynti ja vuokrausmarkus.lehtimaki@rentti.com

050 447 7818

Pirkkala

Turkkirata 30, 33960 Pirkkala

Juuso Salonen

Juuso Salonen

Myynti ja vuokrausjuuso.salonen@rentti.com

050 550 9339
Juhani Helin

Juhani Helin

Myynti ja vuokrausjuhani.helin@rentti.com

0400 721 200

Vantaa

Kiitoradantie 3, 01530 Vantaa

Harri Hassinen

Harri Hassinen

Myynti ja vuokrausEtelä-Suomiharri.hassinen@rentti.com

050 310 9992

Lieto

Tuulissuontie 25, 21420 Lieto

Marko Wasenius

Marko Wasenius

Myynti ja vuokrausVarsinais-Suomimarko.wasenius@rentti.com

050 500 3993

Oulu

Ari Kiviharju

Ari Kiviharju

Case-konemyyntiPohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappiari.kiviharju@hakacenter.fi

050 306 8879

 

HUOLTOPALVELUT

Honkajoki

Kankaanpääntie 554, 38920 Vatajankoski

Teemu Hietaoja

Teemu Hietaoja

Huolto, tekninen tuki, myynti ja vuokrausteemu.hietaoja@rentti.com

050 410 1230
Tuomas Koivunen

Tuomas Koivunen

Huoltopalveluttuomas.koivunen@rentti.com

050 440 4647
Simo Niemi

Simo Niemi

Huoltopalvelutsimo.niemi@rentti.com

044 279 5307
Vili Alakoski

Vili Alakoski

Huoltopalvelutvili.alakoski@rentti.com

050 540 1345
Teemu Koivunen

Teemu Koivunen

Huoltopalvelutteemu.koivunen@rentti.com

050 589 8727
Jussi Norolahti

Jussi Norolahti

Huoltopalvelut ja lavettikuljetuksetjussi.norolahti@rentti.com

050 540 1272

Pirkkala

Turkkirata 30, 33960 Pirkkala

Janne Kerttula

Janne Kerttula

CASE Construction tekninen tukijanne.kerttula@rentti.com

050 550 5300
Samuli Lautaluoma

Samuli Lautaluoma

Huoltopalvelutsamuli.lautaluoma@rentti.com

050 3311 669

Vantaa

Kiitoradantie 3, 01530 Vantaa

Riku Mikkonen

Riku Mikkonen

Huoltopalvelutriku.mikkonen@rentti.com

0400 805 449
Aleksi Pirinen

Aleksi Pirinen

Huoltopalvelutaleksi.pirinen@rentti.com

050 440 2385

VARAOSAT

TALOUSHALLINTA JA VIESTINTÄ

Honkajoki

Kankaanpääntie 554, 38920 Vatajankoski

Anssi Limnell

Anssi Limnell

Taloushallintotoimisto@rentti.com

044 279 5305
Anne Hakala

Anne Hakala

Markkinointi ja viestintäanne.hakala@rentti.com

050 366 4665
Vieritä ylös